Верифицированный профиль
5
Лет опыта
11
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
4
Эксклюзивных объектов
1
Рекламная активность
19095
Последний визит на сайт
сегодня
Відповідальна, професійна, емпатична.
Люблю людей і свою роботу.

Города
Продает

Продажа квартир (4)

  • Level Group
    120 000 $
    1 693 $/м²

    Артиллерийский пер., 13

    ПРЕМИУМ єВідновлення Берестейская Нивки
    3 комнаты
    71 / 47 / 8 м²
    этаж 3 из 4
    1936 год постройки
    сегодня
    Пропонується до вашої уваги велика, світла квартира площею 70,9 кв.м. Розташова в найзеленішому куточку Шевченківського району біля Парку Нивки. Площа квартира дозволил створити просторі кімнати, де багато повітря та світла.Тут комфортно розміститься як пара, так і сім'я з дитиною. У квартирі зроблено якісний ремонт. Вона повністю укомплектовна меблями та технікою: кондіціонер, бойлер, пральна машина, сучасна кухона техніка. Кілька великих шаф-купе дозволяють тримати простір вільним від зайвих речей. Біля будиннку дитячий садочок та Університет 'КРОК'. В пішій доступності магазини, аптеки, банки. Парк Нивки з озерами -5 хвилин пішки та Метро Берестейська - 8 хвилин пішки. Розглядаєм безготів...
    Риелтор
  • Level Group
    51 000 $
    1 289 $/м²

    Берковецкая ул., (Будинок 6)

    ПРЕМИУМ ПЕРЕУСТУПКА Берковец ЖК LUCKY LAND
    1 комната
    40 / 12 / 17 м²
    этаж 11 из 14
    2026 год постройки
    сегодня
    Продається сучасна квартира в одному з найперспективніших комплексів Святошинського району — ЖК Lucky Land! Це ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду. Комплекс формату «місто в місті» поєднує комфорт мегаполіса та спокій природи. Основні характеристики: • Загальна площа: 39,56 м² — продумане планування з максимально корисним використанням простору. • Стан: Після будівельників (якісна стяжка, встановлені лічильники, енергоефективні вікна). • Технологія: Монолітно-каркасний будинок, стіни з керамоблоку, утеплення мінватою. Переваги об'єкта: • Локація: Величезна територія 37 га, що межує з 100 га хвойного лісу Пущі-Водиці. Свіже повітря гарантоване! • Інфр...
    Риелтор
  • Level Group
    84 000 $
    1 739 $/м²

    Михаила Максимовича ул. (Трутенко Онуфрия), 32-В

    1 комната
    48 / 19 / 16 м²
    этаж 16 из 23
    2025 год постройки
    сегодня
    Продаж просторої та світлої квартири в сучасному ЖК Liko-Grad Perfect Town! Стан - після будівельників. Вдале функціональне планування, можливість для нових власників самостійно вирішувати, який ремонт робити! Чудовий панорамний вид з вікон. У будинку автономне опалення, підземний паркінг, в кожній квартирі є індивідуальні лічильники на тепло. В будинку 3 ліфти, у дворі дитячі та спортивні майданчики. Відмінна інфраструктура, поруч магазини, кафе, банки, СпортЛайф з басейном, Ашан, Фора, школа та дитсадок. Зручна транспортна розв'язка, метро Васильківська та Виставковий центр 10 хвилин пішки!
    Риелтор
  • Level Group
    360 000 $
    4 245 $/м²

    Старонаводницкая ул., 4

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Печерская Царское село
    2 комнаты
    85 / 46 / 32 м²
    этаж 17 из 19
    сегодня
    Пропонується до вашої уваги розкішна квартира з авторським дизайном, що поєднує в собі сучасний стиль, функціональність та атмосферу затишку. Квартира повністю укомплектована преміальною технікою та меблями від провідних світових брендів. Кухня обладнана вбудованою технікою професійної лінійки Gaggenau (кавомашина, духова шафа, мікрохвильова піч). Затишна кімната з великим ліжком. Передбачена окрема містка гардеробна кімната з продуманою системою зберігання речей. Вул. Старонаводницька, 4 — це один із найбільш значущих будинків Печерська, відомий своєю надійністю, розвиненою інфраструктурою та презентабельними вхідними групами. Поруч розташовані бізнес-центри, найкращі ресторани міста...